May 2008

Tiesto pres. Allure feat. Julie Thompson - Somewhere Inside (DJ_Wewik Radio Cut).mp3

7. may 2008 at 21:26
RAPIDSHARE
Moje vlastní tvorba, která vznikla z Andy Duguid Remix-u

Mark Oh - I Don't Like Mondays (DJ_Wewik Radio Cut).mp3

7. may 2008 at 21:23
RAPIDSHARE
Něco z mé vlastní tvorby...

Morandi - Angels.mp3

7. may 2008 at 20:56 MP3
Nádherný (romantický) song od rumusné skupiny...

Internetová aukce

1. may 2008 at 0:30 různé
Jako uživatel aukra jsem s ním byl spokojen.... až do té doby než zavedl poplatky za něco, co nemusel, a čím si myslím, že odradil skutečně mnoho lidí...
Poté jsem se rozhodl, že vyskouším něco jiného... našel jsem odklepnuto, kde se zakládají aukce zdarma, a počet uživatelů zde den ode dne roste... stal se po aukru druhým nej... serverem s aukcema... a dobře se zde prodává..
posuďte sami
odkaz zrušen z důvodu blokace účtu!

EDIT: Také začali vybírat poplatky za to, že vám někdo koupil zboží, bacha na ně!!! pokud někdo zná aukční server, kterej je vážně zdarma, dejte mi prosím vědět... ;)


Tak beru z5, prodával jsem na tomhle serveru něco kolem roku, neměl jsem ani jedno negativní hodnocení, zapsal jsem příspěvek do diskusního fora, které je podle serveru odklepnuto.cz necenzurované a neopravovatelné, a ejhle... za pravdu mi byl zrušen účet a znemožněn přístup na tento zasr* server. jj, když si nějakej usmrkánek čuchne k prachům, a někdo ho za to slušně napadne ve foru, má rozběhnuto někoulik aukcí a oni ho vyhodí, tak je to jasný, né? :D Nebo né?!?

mno každopádně, vůbec nedoporučuju tenhle server, a když už, tak nepsat nic do diskuze (forum) :D

našel jsem si nový, a jsem s ním spokojen....

Ikup